Obsah tejto web stránky je vhodný len pre osoby
staršie ako 18 rokov.

close Mám viac ako 18 rokov

Aktuálny cenník dopravy

Prepravná služba SR: 

123Kuriér s.r.o.

Doprava zdarma od 100 € s DPH

Váhová kategória Cena prepravy (€)
do 1 kg 3,05
do 2 kg 3,10
do 5 kg 3,25
do 10 kg 3,45
do 15 kg 3,80
do 30 kg 4,30* K cene prepravy v ramci celého SR s doručením nasledujúci pracovný den prirátavame mýtny poplatok 0,02 EUR/kg. Aktuálny palivový príplatok vychádza z priemeru cien motorovej nafty uvádzanej ŠÚ SR. Všetky ceny sú bez DPH.

Vážení zákazníci, vzhľadom na vzniknutú situáciu v súvislosti s koronavírusom, sme nútení počas štátnych núdzových opatrení zaviesť rizikový príplatok vo výške 1,20 EUR bez DPH za zásielku. Tento príplatok slúži k pokrytiu nákladov mimoriadnych bezpečnostných a hygienických opatrení ktoré vznikli kuriérskej spoločnosti.

Zároveň chceme vyzvať našich zákazníkov, aby dodržiavali aj pri preberaní zásielok bezpečnostné opatrenia (rúška prekrývajúce ústa a nos). V prípade, že kuriér vyhodnotí situáciu pri preberaní zásielky ako nebezpečnú, nemusí byť zásielka doručená.

Ďakujeme za porozumenie.

Možnosti platby

- Platba prevodom - na Váš e-mail obdržíte zálohovú faktúru so všetkými údajmi potrebnými k platbe a zároveň QR kódom na pohodlnú platbu internet bankingom

- Platba platobnou kartou prostredníctvom spoľahlivej a bezpečnej služby Tatra banky CardPay, v rámci ktorého môžete využiť ApplePay / GooglePay

- Platba na dobierku - za Váš tovar zaplatíte kuriérovi pri jeho prevzatí