Spoznávame sekty Hubert

Značka: Hubert

Degustačný balíček

Dostupnosť Na sklade
Kód: 5000001
32,99 €
Spoznávame sekty Hubert
Značka: Hubert

Hlavný somelier vinárstva Hubert J.E. pre vás vybral kolekciu ikonických sektov Hubert.

Objavte čaro a rozmanité chute sektov s takmer 200 ročnou tradíciou a vychutnajte si ich v pohodlí domova s priateľmi či partnerom.

 

Ako prvý navrhujeme degustovať Hubert L´Original brut. Sekt, vyrobený transváznou metódou je pravidelne oceňovaný odborníkmi a súčasťou Národného salónu vín SR 2023.

Ako druhý ochutnajte Johann Hubert. Sekt, vyrobený tradičnou metódou, je poctou zakladateľovi vinárstva. Johann Hubert bol skutočnou a dôležitou postavou v histórii Hubert J.E.

Tretí v poradí, Hubert Ice Club blanc, je moderná verzia sektu, ktorého receptúra je prispôsobená konzumácii s ľadom. Môžete, ale nemusíte si do pohára vložiť dve kocky ľadu a vychutnať si ho.

Štvrtou voľbou je klasika. Hubert Club polosladký. Veľmi obľúbená verzia sektu vyrobeného metódou Charmat. Rovnakou metódou je napríklad vyrobené prosecco.

Piaty sekt v poradí: Hubert Grand rosé medium dry. Vyrobený metódou Charmat v polosladkej dozáži zaujme svojim dizajnom už na prvý pohľad. Výnimočnú kvalitu sektu si zamilujete hneď po otvorení.

Nakoniec sladký bozk od Hubert de Luxe. Najobľúbenejší slovenský sekt, ktorý nesmie chýbať na Vianočnom stole, či Silvestrovskej oslave. Pretože je vyrobený primárnou fermentáciou muštu, obsahuje nižšie percento alkoholu. Napriek tomu, že je sladký, nepridáva sa doň žiaden cukor. Všetok pochádza priamo z hrozna.

 

Súčasťou vášho balíčka je aj praktický degustačný hárok, ktorý poslúži ako pomôcka pri spoločnej degustácii.

 

POZOR! Nádoba sektu je pod tlakom, pri otváraní fľašu smerujte od tela.

Dodatočné parametre

Kategória: Sekty
Hmotnosť: 7.14 kg
Krajina pôvodu: Slovenská republika
Objem: 6 x 0,75 l
Alergény: siričitany
Značka: Hubert

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: